O nás

Lenka KarbanováJmenuji se Lenka Karbanová a máme syna Davida, který se nám narodil na Valentýna 14.2.2009.

Studovala jsem pedagogický obor – Andragogiku. Při práci s dětmi se snažím využívat poznatky a zkušenosti získané také z rekvalifikačního kurzu Cvičení rodičů s dětmi od 3m.-6 let, Baby masáží, kurz Montessori pedag. a Respektovat a být respektován, tvoření s dětmi. Absolvovala jsem také akreditovaný kurz pro lektory kojeneckého a dětského plavání. Dále pak akred. kurz dramatické výchovy pro děti 4-10 let. Přednáším Montessori pedagogiku a hry vhodné od půl roku-3 let.

Mým cílem je, aby lekce byly pro děti zábavné a zároveň podporující jejich psychomotorický rozvoj. Ale jsem si vědomá toho, že základem všeho je spokojená maminka, proto se snažím, aby lekce byly i pro ně zábavou a inspirací.

Připravuji a realizuji pobyty pro rodiny s dětmi, příměstské tábory, kurzy Hrátky s batolátky, lektoruji plavání rodičů s dětmi, hraji maňáskové divadélko v solné jeskyni a v neposlední řadě bavím děti jako klaun (viz klaunik.cz).

Mezi mé zájmy mimo práci s dětmi patří hraní divadla (www.divadlorefektar.cz), psychologie, výlety a cestování…

Spolupracuji také s Fondem ohrožených dětí-Klokánkem. Budete-li se chtít jakkoliv připojit/pomoct, prosím, kontaktujte mě nebo přímo je.

Lenka Karbanová

klaunici@seznam.cz

605219555